O mnie

Cześć!

Jestem Karolina, a moje motto życiowe, cytując Walta Disney’a brzmi:

„Jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz to zrobić”.

Dla mnie wyobraźnia jest drugim życiem, które pozwala tworzyć książki i trwać w świecie fantasy. Od lat pasjonuję się pisaniem książek w tym gatunku. Mam na koncie cztery publikacje (sprawdź zakładkę – Writing). Ponadto jestem młodą mamą, żoną i prowadzę całkiem zwyczajne życie, również jako korposzczurek.

Przygodę z pisaniem zaczęłam osiem lat temu, tworząc pierwsze opowiadanie, które przerodziło się w powieść. W tamtym czasie studiowałam turystykę, później porzuciłam ideę pracy przewodnika i zwróciłam się w kierunku księgowości, w której pracuję do dzisiaj. Jestem przykładem na to, że księgowi mają wyobraźnię (a według moich znajomych – także poczucie humoru). Moją przyszłość jednak wiążę z pisarstwem.

Chcę, by moje książki przynosiły rozrywkę czytelnikom, a mój blog i doświadczenie pisarskie pomagały młodym autorom, którzy tak jak ja zaczynali będąc totalnie (lub prawie totalnie) „zielonymi” na rynku wydawniczym.

Jeśli zmagasz się z trudami pisarskiego fachu lub po prostu szukasz kogoś, kto pomoże Ci przebrnąć przez proces wydawniczy lub przeczyta Twój manuskrypt, by utwierdzić Cię w przekonaniu, że warto go opublikować – napisz do mnie 🙂

Powrót do góry