Szlak Między Światami

Zanim zaczniesz czytać dalej, upewnij się, że odpowiesz na poniższe pytania. Musisz wpierw odkryć czy jesteś gotowy zmierzyć się z perspektywą Szlaku. Nie jest ona bowiem dla wszystkich.

  • Czy jesteś osobą o otwartym umyśle?
  • Czy masz swoje podejrzenia co do tego co czeka nas po śmierci?
  • Czy jesteś gotów uwierzyć i zostać „fantaistą” (czyli ateistą wierzącym w świat fantasy)?

Jeśli na wszystkie powyższe powyższe pytania udzieliłeś odpowiedzi twierdzącej, pozwól, że podzielę się z Tobą wizją Szlaku.

Każdy z nas ma swoje podejrzenia co do czekającej nas przyszłości, tej poza tym światem. Niektórzy podchodzą do tych myśli ze strachem, inni akceptują fakt, że śmierć to pewniak, jeszcze inni… wierzą w życie po śmierci.

A teraz…

Wyobraź sobie możliwość wędrówki między światami.

Wyobraź sobie równoległe rzeczywistości, światy, które możemy przemierzać jako wolne duchy.

Według Michaiła Bułhakowa w powieści „Mistrz i Małgorzata”:

„Każdy dostanie to, w co wierzy”

Jeśli to rzeczywiście prawda, to nadszedł czas by uwierzyć.

Zostań fantaistą i dołącz do Szlaku między światami!

Daj się porwać fantastycznej przygodzie wędrówki dusz!

Seria: Szlak między światami

Wyobraź sobie podróż między krainami, która zapewnia wieczne istnienie duszy i wyrusz w poszukiwaniu przygód, które same częściej cię znajdują, wraz z Syl, Strażniczką żywiołu Ognia. Gdzie i kiedy zaczyna się ta przygoda? Właśnie tutaj i teraz, jeśli jesteś wystarczająco odważny, by przekroczyć jej próg i otworzyć drzwi Szlaku między światami.

Strażniczka Ognia

Pierwsza z cyklu opowieści toczących się na granicy światów. Jeśli nie boisz się elfów, krasnoludów i innych magicznych stworzeń, jeśli jesteś otwarty na miłość wszelkiego rodzaju, jeśli potrafisz dać szansę kolejnemu z fantastycznych światów… ta książka jest właśnie dla Ciebie, Drogi Czytelniku.

Eresteja od wieków pełni funkcję Strażniczki Ognia. Wciąż czeka na godną zastępczynię. Nie spodziewa się jednak, że znajdzie swojego ucznia wśród złodziei i przestępców, banitów polujących na bractwo strażników żywiołów. Los stawia na jej drodze Syl – młodą, zagubioną elfkę. Obydwie kobiety połączy ten sam obowiązek, a także coś więcej? Czy wśród zamętu spowodowanego zdradą jednego ze strażników, poszukiwaniach tajemniczej Istoty, która ma zmienić świat, znajdzie się miejsce na uczucia, których to zabrania kodeks bractwa?

Pierwsze wydanie dostępne pt. „Eresteja”.

Czytaj za free

Zaginione Artefakty

Po tym jak Syl zostaje Strażniczką Ognia dochodzi do dziwnych kradzieży. Elfka przy pomocy śnienia dostaje się do Krainy Wyobraźni – Fantamagorium. Spotyka tam ku swemu zdziwieniu, Strażników z innych światów. Wszyscy oni przybyli w jednym celu – odszukać złodzieja i odebrać swoją własność – magiczne artefakty. Okazuje się, że za złodziejską szaradą skrywa się głębsza prawda, a cel tego przedsięwzięcia zaskakuje samych Strażników. Muszą oni zmierzyć się ze swoimi lękami i przeszłością, pokonać słabości i odkryć wielką tajemnicę, której nie byli świadomi, że istnieje.

Pierwsze wydanie dostępne pt. „Szlak pomiędzy światami”.

Czytaj za free

Piętnaste Piętno

Na wolność wydostaje się zguba wszystkich światów – Strażnik Nienazwanego. Pod przykrywką przystojnego, szarmanckiego młodzieńca, przemierza krainy, by siać zamęt i zniszczenie. Dostaje się on do nowego świata razem z Syl. Strażniczka początkowo nie jest świadoma jego obecności. Próbując się odnaleźć w obcej krainie, zawiera przyjaźnie, odkrywa legendę o Piętnastu Piętnach. A kolejne niepokojące wydarzenia zdradzają jaką rolę ma odegrać, lecz do niej należy wybór po której stanąć stronie. Czy wyruszy naprzeciw Strażnikowi Nienazwanego? Czy może stanie biernie, przyglądając się akcji? Czy uda jej się także osiągnąć cel i odszukać ukochaną, która w każdej krainie przybiera inne ciało?

Zakup Allegro

Zakup Ebookpoint

Figle Fatum

Czwarta część przygód Strażniczki Syl na szlaku między światami. Elfka przybywa do wiecznego miasta, stolicy wielkiego cesarstwa Stiva, gdzie właśnie ogłoszono śmierć sławnego przywódcy republiki. Jeszcze bardziej zaskakujące jest to, że Syl otrzymuje w spadku pusty dziennik i protekcję pięknej Liwii. Szybko odkrywa także obecność podążającego za nią, niczym cień, Strażnika Nienazwanego. Kto wygra rywalizację tym razem? Czy Syl zdoła pokrzyżować plany Strażnika, jednocześnie odpierając ataki wrogiej jej ludności? Czy podda się sile nowego uczucia, jakie pojawi się na jej drodze?

Zakup Allegro

Zakup Ebookpoint

Istnieje możliwość zakupu książek w wersji papierowej z autografem autora.

 

Powrót do góry